V NŠ Hidria Tolmin uspešno opravili priprave in začeli s treningi na umetni travi
Tolmin – Sredi februarja so člani selekcij U11, U13 in U15 Nogometne šole Hidria Tolmin preživeli nepozabne priprave v Izoli. Opravili so štiri dejavnosti in ob tem uživali v sončnem, a vetrovnem vremenu. Na pripravah je delo potekalo zelo dobro, tako da so bili vsi zastavljeni cilji uspešno izpolnjeni. Fantje in trenerji so bivali v hotelu San Simon, kjer so po napornih treningih in tekmah imeli priložnost za sprostitev in medsebojno povezovanje. Selekcija U15 je po več kot treh mesecih odigrala tekmo proti ekipi Tabor Sežana in kljub minimalnemu porazu 0 : 1, prikazala borbeno igro. Kombinirane ekipe selekcij U11 in U13 so skupaj odigrale tri tekme proti ekipam Izole, Pirana in Kort, kjer so fantje pokazali veliko volje, znanja in ekipnega duha. Ob odličnem delu vseh igralcev in vodenju trenerjev so trije intenzivni dnevi polni nogometa, druženja in nepozabnih trenutkov minili prehitro. Na nogometnem igrišču v Športnem parku Na Logu je bilo pred kratkim zaključeno preurejanje nogometnega igrišča z naravno travo v igrišče s podlago iz umetne trave. Objekt je bil 18. februarja pregledan in predan v uporabo. Člani naše Nogometne šole Hidria Tolmin vse odtlej na novi površini pridno trenirajo, poleg tega so odigrali že kar nekaj tekem. Z novim igriščem so se močno izboljšali pogoji za naše delovanje, zato smo nove pridobitve zelo veseli. V mesecu marcu se je začel drugi del nogometnih prvenstev za vse mlajše kategorije našega kluba. Z veseljem lahko najavimo, da se v povezavi s ponovno organizacijo turnirja »Coronini cup«, ki bo potekal junija, že načrtujejo dejavnosti.