Ana Mrakič iz Bovca je praznovala stoti rojstni dan
Bovec – Gospa Ana Mrakič je 7. julija dopolnila 100 let in jih proslavila v družbi svojih otrok, vnukov, pravnukov, drugih družinskih članov in bližnjih prijateljev. Dva dni zatem sta jo na njenem domu obiskala tudi župan Občine Bovec Valter Mlekuž in sodelavka Jožica Kavs. Spremljali so ju še predstavnika območnega Rdečega križa Tolmin, predstavnica Župnijske karitas Bovec in predstavnici Društva upokojencev Bovec, pridružila pa se je tudi ravnateljica OŠ Bovec. Vsi so ji zaželeli obilo zdravja in še veliko lepih let, prav vsi pa izrazili tudi presenečenje nad izredno vitalnostjo gospe Ane, ki je obiskovalce sprejela z nasmehom in jih z odličnimi domislicami tudi nasmejala. Gospa Ana se s hčerko Nado vsak dan, če to le vreme dopušča, sprehodi okoli Bovca in pri tem prehodi kar lepo število kilometrov. Iskrene čestitke in najlepše želje ji ob tem visokem osebnem jubileju izrekamo tudi vsi zaposleni na Občini Bovec.